No ale... i tu właśnie mój problem. czy będzie pasowac .. jak ona świeci .. czy dobrze?? .. i jak z żarówkami do tego..







Ja mam tak na 50cc
Teraz już ok
Właśnie widzę opis na gg H4 w Ferro
Co do owiewki to mi się podoba, jeśli musisz kupić
Może tą? http://allegro.onet.pl/owiewka-uniwersa ... 83323.html http://allegro.onet.pl/owiewka-reflekto ... 57703.html albo taką od razu z kierunkami.




![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


A oczywiście główny promień lampy skupia się bardziej na srodku. A zasięg przed sobą srodka to tak 5-6 m. Pozdrawiam 

To by najbardziej "rozjaśniło" sprawę. Dosłownie rozjaśniło 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości