




czasami te projekty faktycznie ciekawe są, a czasami tylko nowe opony, lusterka kierunki i "projekt uważam za zakończony, teraz czekam na B"



wiadomo seryjna 50tka ale będą tuningi 

Silniczek chodzi elegancko. Jak na 50cc to 96km/h wyciąga bo mój to silnik ebs Derbi
0 wibracji nie to co na chińczyku , tylko więcej łyka benzyny 






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości