
Nowe z paragonem. Nie sprawdziłem, że pochodza z 2T a ja mam 4T. Całkowicie nowe. Mam je 5 dni dopiero więc jeszcze 360 dni gwrancji.
Cena 69zł i ja płacę za kuriera.
tel. 791 973 321
Lratajek@wp.pl






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości