Postautor: horno10 » śr 26 sie, 2015
Witam. u znajomego w aprilii silnik am6 , chodzi o to ze nie da sie wyregulowac, wgl nie reaguje na kreceniu srobkami od regulacji. Gaznik czyszczony sprezonym powietrzem. Siedzi tam gazior 14 mm , ktory jest na podcisnienie, ale wezyk od paliwa normalnie jest podlaczony do gaznika prosto ze zbiornika . A ten dzyndzelek od podcisnienia jest zatkany. Pomozecie?