mam na sprzedaż silnik Zongshen 155Z V2, pojemnosc 160ccm, seryjnie 18 koni.
Silnik mozna uznac za uszkodzony gdyz zerwal sie gwint w glowicy na swiece, nie chce mi sie z tym bawic chociaz to niewielki koszt. Silniczek jezdzil w Zippie Schocku i calkiem dobrze sobie radzil, przebieg, ok 1100km.
Silnik sprzedaje z calym osprzetem czyli:
-Dedykowana chłodnica oleju(aluminiowa),
-Gaźnik: Replika Mikuni PZ26 z dwoma króccami,
-Stożek
Kopnik niestety sie ułamał, ale pasuje od zwyklego chińczyka.
Cena: 1000zł do negocjacji.
Fotki dodam jutro.
Edit: fotka: http://i61.tinypic.com/2dhwgsi.jpg nie bede wstawial w [img] bo ma za duza rozdzielczosc.
Zapomnialem dodac, silnik posiada na nowo nawineity stojan z Lifana 150 z cecwkami od ladowania, wiadomo, nie jest jakies przerazajace, ale bez swiatel tez czasem mozna pojezdzic





