• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Silnik Zongsheng 155Z V2 z osprzetem

Jeżeli chcesz coś sprzedać to zamieszczasz tu ogłoszenie :)
Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Silnik Zongsheng 155Z V2 z osprzetem

Postautor: Mianusek » śr 13 maja, 2015

Witam,
mam na sprzedaż silnik Zongshen 155Z V2, pojemnosc 160ccm, seryjnie 18 koni.
Silnik mozna uznac za uszkodzony gdyz zerwal sie gwint w glowicy na swiece, nie chce mi sie z tym bawic chociaz to niewielki koszt. Silniczek jezdzil w Zippie Schocku i calkiem dobrze sobie radzil, przebieg, ok 1100km.
Silnik sprzedaje z calym osprzetem czyli:
-Dedykowana chłodnica oleju(aluminiowa),
-Gaźnik: Replika Mikuni PZ26 z dwoma króccami,
-Stożek

Kopnik niestety sie ułamał, ale pasuje od zwyklego chińczyka.
Cena: 1000zł do negocjacji.

Fotki dodam jutro.

Edit: fotka: http://i61.tinypic.com/2dhwgsi.jpg nie bede wstawial w [img] bo ma za duza rozdzielczosc.

Zapomnialem dodac, silnik posiada na nowo nawineity stojan z Lifana 150 z cecwkami od ladowania, wiadomo, nie jest jakies przerazajace, ale bez swiatel tez czasem mozna pojezdzic ;)
Ostatnio zmieniony sob 16 maja, 2015 przez Mianusek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam
http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Silnik Zongsheng 155Z V2 z osprzetem

Postautor: to&owo » pt 15 maja, 2015

fotki, bo temat poleci, napiszesz co się stało, że gwint od świecy poleciał ?

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Silnik Zongsheng 155Z V2 z osprzetem

Postautor: Mianusek » śr 20 maja, 2015

Były ktoś zainteresowany kupna silnika razem z zippem? Jak cos to pisac PW.
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Danpatriotic
Posty: 2
Rejestracja: ndz 31 maja, 2015
Lokalizacja: Bystrzyca KÂłodzka

Re: Silnik Zongsheng 155Z V2 z osprzetem

Postautor: Danpatriotic » ndz 31 maja, 2015

Mianusek, 850zl za silnik?

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Silnik Zongsheng 155Z V2 z osprzetem

Postautor: Mianusek » ndz 31 maja, 2015

Dawaj na PW
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG


Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Silnik Zongsheng 155Z V2 z osprzetem

Postautor: Mianusek » wt 23 cze, 2015

up
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

digiart16
Majster
Majster
Posty: 110
Rejestracja: wt 20 maja, 2014
Lokalizacja: chojnice

Re: Silnik Zongsheng 155Z V2 z osprzetem

Postautor: digiart16 » pn 20 lip, 2015

jestem zainteresowany PW

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Silnik Zongsheng 155Z V2 z osprzetem

Postautor: Mianusek » wt 28 lip, 2015

sprzedane, mozna zamknac
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG



Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl