Od kilku dni jestem posiadaczem B4 1992 rok 398cm3
Sprawny opłacony itd.
Wizualnie szału nima ale spokojnie idzie zima coś z tego zrobimy
Mechanicznie całkiem całkiem, silnik zdrowy rama prosta jedzie jak po sznurku więc nie narzekam. Bandzior po czyszczeniu i regulacji gaźników nowy akumulator klocki przód i jakieś tam pierdoły.
Plany jako takie są ale zobaczymy jak to się potoczy planuję jakieś inne kierunki chowana blacha inna kiera pomalować sety może na felgi się skuszę takie tam gdybanie
Fotki bez szału ale ważne że jakieś











I tu pytanie czy stalowe kolektory można wypolerować na błysk? Jeżeli tak to czego użyć ?






