I wtedy zobacz kompresje. A z braniem oleju to wymień uszczelniacze zaworów albo pierścienie 



I wtedy zobacz kompresje. A z braniem oleju to wymień uszczelniacze zaworów albo pierścienie 


, zawory drogie są ?, nie lepiej kupic nowe wraz z uszczelniaczami i miec spokój
?



kaccerski pisze:a jaką śrdnice ma twoj zwor wydechowy ? , może spasiłby ssący od 110
Szczerze mówiąc nie myślałem o tych mikro pęknięciach.







. Najlepiej było by zrobić porządnie, niestety nie tanio
życze powodzenia.

Głowicę chcę splanować żeby nieco kopa zwiększyć mam warsztat w okolicy i za jakieś 30-40zł to zrobią bo od samochodu biorą 70zł




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości