Stan motocykla określam na dobry.
Trzeba ogarnąć lakier na owiewkach, technicznie smyka ok.
Ważne OC oraz przegląd.
Zarejestrowany w kraju, miło zwija.
Wersja na gaźniku Mikuniego. Pompa hamulcowa z jakiejś CBR.
Cena 4200 do nego.
Tel 512 512 630



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości