dużo modzenia było ?







, no niestety 12 mm









, tylko ostatnimi czasy łożyska się wyrobiły wszystkie i sa luzy jak na mojej zębatce tylnej 







dużo kombinowałeś ?


jak wpasujesz tam centralny to naprawde będziesz mistrz. ten jebnął bo pewnie za sztywno było.

n0r3k pisze:wp***dol wachacz od cbr z centralnym amorem, jak już tak grubo jedzieszjak wpasujesz tam centralny to naprawde będziesz mistrz. ten je***ł bo pewnie za sztywno było.


ale no właśnie, ja bym nie włożył ? włożyłbym tylko w tym problem że koło by musiało iść troch dalej niż jest w oryginalne a to mi się za uja nie podoba



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości