I nie chciałbym wydać na niego więcej niż około 100 zł - najlepiej jak najniższym kosztem, ewentualnie jakaś puszka, nowy cały wydech nie wchodzi w grę. Co myślicie na temat tego głośnego wydechu z MRF? I nie chciałbym też, żeby puszka nie była większa od motoru
I jedno pytanie nie do tematu - czy założenie jakiegoś sportowego modułu za 15 zł da jakiś efekt? Będzie może lepiej wchodził na obroty czy chociaż da lepsze brzmienie?
Teraz nie mam zbytnio czasu, ale niedługo na pewno przedstawię źpa na forum,





Jeśli chodzi o moduł to zależy czy masz zablokowany jak masz zablokowany to na pewno coś da gdy odblokowany nie widzę większego sensu montować jakiś sportowy może coś da ale nawet tego nie odczujesz 

A na luzie po 9 tys. już bardzo niechętnie wchodzi na obroty.
