A będzie tylko lepiej. szyba sport już zamówiona, teraz myśle czy nie zamawiać już nadkola nowego. na koniec kierunki jeszcze i gitarka, a dziś będe wiedział kiedy wakuometry będe miał żeby gaźniki zsynchronizować
filmik chyba dopiero jak synchro zrobie, bo ch**owo odcina teraz, a po co robić filmik bez odcięcia a jeśli chodzi o prawko to mam zamiar w poniedziałek przed lub po rozpoczęciu jechać do skierniewic się zapisać na teorie
cyferki przeważnie są krzywo, to nie jest cyfrowy wyświetlacz..
zresztą nie musisz wierzyć, i wcale sie temu nie dziwie. ale jak kiedyś zobaczysz za żywo to uwierzysz