Powymieniałem również śruby na 8.8 nowe śruby do zacisku itp. Wyrzeźbiłem jako tako mocowanie zacisku, jeśli wszystko się ułoży i będzie jak należy to zostanie a jeśli nie to robię z blachy 7mm nowe nieco mniejsze tak aby zacisk bardziej przylegał do lagi. Jutro pakuję resztę śrub do tarczy jest na 4 ale zrobię na wszystkie jeśli się uda nagwintować na M8 te otwory i wkręcić śruby będę zachwycony bo będzie lepiej trzymać niż otwór 8mm i śruba na wylot z nakrętką
Jutro też kolega przywiezie przewód w stalowym oplocie i będzie zamiana mój od routera na tamten
Oczywiście to mocowanie hartowałem i pomogło, ponieważ wcześniej zrobiłem próbę z innym kawałkiem tej samej blachy
No nic łapcie zdjęcie mocowania. Mogę jedynie powiedzieć że coraz lepiej idzie mi rzeźbienie w metalu bo ze 2-3 lata do tyłu to boże...





5 sekund to chyba trafiłeś bo coś ok tego wychodzi xD

u brata daliśmy imbusy,po roku 4 godziny pracy nad odkręceniem xD
