Postautor: GrzesQ » pn 14 mar, 2011
Niedowiarkom pozostaje zmierzyć średnicę tłoka. Panowie, mierzone, na 100% Serynie montowane jest 72ccm. I koniec offtopu.
Kolego, jeżeli chcesz moto także w teren, to moim zdaniem odpada 901. A to z oczywistego powodu. Jest za duże gabarytowo i bardzo nie poręczne. Owszem w trasy,- jak najbardziej. Ale jechać w terenie z dużym blisko 20 litrowym zbiornikiem między nogami...
Ja bym się zastanowił w jakim terenie chcę jeździć. Bo ciężko połączyć cechy enduro i szosówki, w niewielkim motorowerze.
Wypisz swoje gabaryty. Być może jesteś niski, a masz zamiar kupić duże bądź za małe moto. Opisz, a postaramy się jak najbardziej Ci pomóc.
Pozdrawiam.