n0r3k pisze:jakbyś czerwoną z bliska zobaczył to byś zmienił zdanie
Faktycznie wystarczy powiększyć zdjęcie




n0r3k pisze:jakbyś czerwoną z bliska zobaczył to byś zmienił zdanie




i tak malowana będzie, na upartego by zaprawki porobił ale nie ma co fuszery odstawiać jak lakiernik za flaszke może zrobi 


Blu, w repsolach są pomarańczoweale tak czy inaczej zawsze felgi w kolorze innym niż czarny prezentują się bajecznie, o ile pasują do malowania motocykla
Czarne felgi jakos tak tonują moto ze niema takiego zadzioru 
[/center]


[/URL]




przejdzie razem z kupnem następnego moto




modó³ wm mugen sport cdti

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości