• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Myjka ciśnieniowa

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Myjka ciśnieniowa

Postautor: KucaQ » czw 26 cze, 2014

Siemanko,
potrzebuję kupić myjkę ciśnieniowa na potrzeby własne - 2 samochody i kilka przyczepek.
Cena do 1000zł.
Zna się ktoś na tym, aby mógł polecić mi jakiś sprzęt? :)
Dodam tylko, że Boscha nie chcę - miałem 2, oba razem wzięte nie wytrzymały tyle, co Karcher, więc to raczej w tą markę bym celował :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Myjka ciśnieniowa

Postautor: Volumne » czw 26 cze, 2014

KucaQ, Myjka ciśnieniowa nie mniej niż 120 barów . Pompa aluminiowa musi być bo inaczej to szkoda hajsu. Ja posiadam karchera k.480 MD oraz k5 premium jak się nie myle ( stosowane przy cięższych rzeczach ) .Ta k5 premium pare złoty teraz przekracza 1000 zł. Jeżeli nie potrzebujesz takiego wypasu to wystarczy Ci k.480 MD i jest stosunkowo tania :)
Obrazek

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Myjka ciśnieniowa

Postautor: KucaQ » czw 26 cze, 2014

Dobra, poniżej tysia nie może nic być, bo to kasa z dotacji i tylko powyżej może być :)
Z tych droższych tylko K5 Premium?
A co myślisz o tej:
http://allegro.pl/myjka-k-5-t-250-karch ... 35187.html
http://allegro.pl/karcher-myjka-wysokoc ... 30834.html
Bo to sa te same, tyle cena wyższa, tam gdzie więcej "gratisów" :D
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Myjka ciśnieniowa

Postautor: Volumne » czw 26 cze, 2014

KucaQ, Wyjdzie troszke taniej jakbys miał kupic te wszystkie dodatki które sa w tej za +1200 zł . Bo jeden dodatek ( koło na dole ) służy do mycia kostki i opyla się zakupić bo nowe kosztuje od 180zł jak dobrze pamiętam . Za myjke nie potrzeba więcej wydawać . 145 barów to już na prawde dużo + do tego końcówka która zwiększa ciśnienie ( mam to samo idealne na mocne zabrudzenia ) .

Ta myjka jest bardzo dobra jak za te pieniądze . Jedyny minus jej nie ma kółeczka aby waż był zawsze zwinięty :)
Obrazek



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl