Star1998 pisze:-Lusterka z RSV1000 z wbudowanymi kierunkowskazami
ch**owo wyglądają.
Star1998 pisze:-Nadkole MTKT z lampą led i wbudowanymi kierunkowskazami
Seryjny zadupek lepszy niż te akcesoryjne.
Ja mimo wszystko zostawiłbym ją w oryginalnym malowaniu, "bo ma kilka rys, to muszę pomalować", ale zauważ, że potencjalny klient przy sprzedaży będzie patrzył na oryginalność lakieru. Już bym wolał jeździć moto z kilkoma rysami, ale oryginalnym lakierem, niż nieoryginalnym lakierem ale w idealnym stanie.
No chyba, że Twój lakier na prawdę wygląda tragicznie (czego nie można stwierdzić po fotkach) to spoko, ale Twoje moto, Twój hajs.





przód uszkodzony, bok uszkodzony, tył uszkodzony, no ale w sumie nie ma tragedii, tylko zadupek pomalować bo chropowate takie jest.. I ten prawy bok jakoś zrobić + przód

widać nawet lekkie nierównośći
ja bym nie malować
Tak, pod bakiem


