ładny ten kolorek.



ładny ten kolorek.






Dopóki nie wstawie alu bede pokazywal tylko przód bo reszta wyglada ujowo
[/center]
Blu pisze: Dopóki nie wstawie alu bede pokazywal tylko przód bo reszta wyglada ujowo
Nie wstydź się 






[/center]
a te są gicior podpadają mi pod wzory OZ RACING 







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości