Pasowało by także założyć lusterko lewe
Wydech jest dobry w serii w tej apce, nie ma co narzekać





!



!


moc podawana na mielochu to około 23 km XD
!



Po aprilii, kupuje MZ ETZ moją drugą miłość po BMW 
!
Na dniach składam i musze sprawdzić jak się jeździ
!
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


!


!


!
Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 3 gości