Jeszcze tylk zrobic tylne sprezyny, kierownice, zegary i bedzie dobrze





[/center]








[/center]

ale 4x108 





Kolor Rosso Corsa tylko aparat troche psuje 
[/center]



[/center]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości