Bumek, nawet mimo tej za dużej opony odległość jest ok. ty chyba nie widziałeś koła w pługu...
a speeder dobrze napisał, bo przy cenie poniżej 2500zł za nsr nie ma co się spodziewać rewelacji, wystarczy że jeździ.










jeżeli dobra nsr kosztuje +5500zł a ty kupujesz taką za 2500 to wiadomo,że coś może być nie tak, a raczej jest nie tak. ale jeżeli jeździ ok, ne nosi jej po drodze jak chińczyka o przebiegu 3000km,nie dostaje wibracji kiera itd. to jest ok...









Widzę małe robótki się szykują 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości