Pięknie w tym malowaniu wygląda











ale tak jak na zdj nie powinno być, chociaż może plastiki zakręcił za blisko bo na śrubach zawsze luzu jest 



wiem coś o tym 









jak ty od motocykla za tyle pieniędzy oczekujesz tylko tego żeby jeździł to powodzenia
ale tak jak na zdj nie powinno być,
bo co, bo moto ma być proste?
napisz na forum nsr, że chcesz kupić nsr z kołem w pługu, tylko żeby jeździła, to cie wyśmieją







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości