Witam
Wie ktoś może czym przykleić liswe ledowa w srodku w kloszu lampy od ogarka
kleje niemieckim klejem i się zeslizguje a tasma dwustronna daje krotkotrwały efekt
pozdrawiam












kamilex5284 pisze:zwykła kropelką się slizga odpada
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości