Postautor: Limonka » wt 06 maja, 2014
Witam. Wraz z zbliżającym się sezonem(moto naprawione!

) przyszedł czas na wymianę kapcia z tyłu. Co byście mi poradzili? (Ten ma przelatane 2 sezoniki już , a od palenia zaczyna bieżnika brakować

)
http://allegro.pl/110-90-18-110-90-18-d ... 15723.html
czy
http://allegro.pl/opona-120-90-18-kings ... 07685.html
a może 130?

Dwa najwaÂżniejsze cytaty , ktĂłre prowadzÂą mnie przez Âżycie motocyklisty :
"Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotĂłw"
"Na motocyklu jest nieziemska jazda, a motocyklista to prawdziwa gwiazda"
PamiĂŞtajcie ! Nie waÂżne czy jeÂździcie 50ccm3 czy 600ccm3, LWG naleÂży siĂŞ kaÂżdemu .