






ale liczniki to w nsr takie szakradne nieco są
ale spełniają swoją rolę 






)




zbijam biegi tak jak bym chcial hamowac tym silnikiem ale to i tak nic nie daje, 2t 













n0r3k pisze:Ostatnio wymieniłem śrubki na czarne no więc jest okazja do aktualizacji tematu

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości