kurcze znowu zakładam nowy temat ale wybaczcie
Na jakim papierze drukujecie tarcze zegara na zwykłym czy jakims specjalnym ?







Jak jadę w nocy to widać starą tarcz ale w dzień to nie przeszkadza.



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości