dołóż bo warto: http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-gt-i ... 35744.html (możesz poprosić sprzedającego o lepsze foto)
http://allegro.pl/gwar-bez-rys-samsung- ... 87114.html
http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-i900 ... 23133.html
http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-i900 ... 52922.html
i ten chyba najlepszy w swojej cenie http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-i900 ... 24031.html
Dane techniczne http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gti9000galaxys/








mam e52, bateria jak mało pisałem ale za to słuchałem muzy non stop to trzymała 2 tygodnie lekko. 4x zalana ,upadła nie wiem ile razy, teraz zalałem ostatnio i koniec,wszędzie zwarcia poszły i jeszcze działą,ostatnio tak nią uderzyłem w biurko,że śubka mocująca przebiła obudowę i jeszcze dziś z niej piszę