Wariat_Junak pisze:W mieście mam sklep co dorabiają lakieru itp
Czyli na zamówienie
Bo muszą Ci dorobić, nie ma że przychodzisz i dostajesz od razu
Ogólnie wyszła Ci całkiem całkiem, ale pokaż foto poza garażem, bo tak to gówno widać




Wariat_Junak pisze:W mieście mam sklep co dorabiają lakieru itp
Bo muszą Ci dorobić, nie ma że przychodzisz i dostajesz od razu




Jak masz wybrany kolor to 10 minut i jest ale jak do auta dobierasz to mi ostatnio 2 godziny dobierał i zrobił na glanc
Nie ma różnicy



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości