No i sie udało ale jeszcze jest do podpicowania Wiec tak przód:
Przewiercenie otworów mocujacych tarczy z starego koła do obecnego(obecna tarcza była zbyt wypukła)
Podniesienie błotnika (stelaz własnej roboty heh)
Slimak wszystko pasowało z starszyzny Zdjecia pod tym linkiem :
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing Komentować!
ÂŻycie to nie jest zabawa!
Moja ulubiona gra Kliknij nic cie to nie kosztuje!
Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.
ReallY, a mi się nawet podobają bzyk990, jesteś z Lichtajn! Czemu myśmy sie jeszcze nie spotkali? Co Ty na jakiegoś spota na początku czerwca? W Grunwaldzie na przykład