niewiem co co chodzi, ale sie ciesze, na koło już wstaje, widocznie musiała odpocząć
wymieniłem linke prędkościomierza dzisiaj i wyczyściłem troche dyfuzor, ale nie chciało mi sie je*** z nim zbyt dokładnie. w każdym razie założyłem na chwile seryjny komin, i była masakra po prostu
różnica jest ogromna.
A w sobote kupiłem szpreja i zacząłem malować
reszta bez zmian.
aaa nie w poniedziałek wydmuchało mi upg i temperature łapała, ale we wtorek szybko rozebrałem, uszczelke zmieniłem i ogień








przydało by sie coś do robienia fotek...
