Soczewki <3 <3
(W rzeczywistości widać 100x lepiej
)



!
, nie no fajna nawet 



!


muszę ją zamocować jakoś lepiej bo znowu ją zgubie 
!



11l baku + 1l rezerwy
bak jest nie pod siedzeniem, a pomiędzy nogami

!


Ogólnie cała apka bardzo mi się podoba z wyglądu
Ja mam ogromny schowek, 2 plecaki wchodzą na lajcie
+ jeszcze jest osobne miejsce na akumulator i narzędzia, oraz zbiorniczek oleju 
!


, ale takie nawet nawet 




modó³ wm mugen sport cdti

ale wczoraj wieczorem je znalazłem i już hamulec poskładany
Temperaturomierz się sp***doli i cały czas pokazuje full, nie wiem co mu się stało, nawet rano przy paru stopniach pokazywał full temp.
!
A tak z ciekawości zapytam, gdzie masz montowaną rejestracje?
no i jakiś wydech sportowy by się tutaj ładnie komponował 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości