






podczas innych ćwiczeń na wolnym ciężarze sam mi się robii
może nie kaloryfer ,ale bardzo twardy jest
teraz będę go robił ,bo to błąd ,jeżeli się pomija brzuch 

tak samo na nogi ale czy chcesz czy nie musisz 






modó³ wm mugen sport cdti

cwicze dobry plan mam, speeder mi ulozyl
ja zauwazylem jakies efekty bo wczesniej to wygladalem jak plaska deska
)
nie mam czym zmierzyc... xD




u mnie trochę tłuszczyku się zebrało przez zime 
modó³ wm mugen sport cdti
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości