







Senda kolegi

!

, lepsza ta senda niż ... to 











Z motocyklami idzie mi lepiej niż ze skuterem XD już bym raz wyjebał, a demonem prędkości to ten skuter nie jest XD
!
Zwracam honor Kolego
Szczerze Derbi jak jest zadbana to warto
Kumpel mój ma Derbi na Full Serii i śmiga mu to tak ładnie że aż szkoda sprzedawać. Ale wiadome silniki 2T w Derbi czy w innych SM`ach to są skarbonki jak jest seria dbasz o to, to pojeździ wiele kilometrów bezawaryjnie 

Może się wymienie 
!Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości