jutro znów smiganie, ehh bak na weekend pojdzie 



jutro znów smiganie, ehh bak na weekend pojdzie 

Moja DT 80 paliła na wydechu Giannelli 8l a na oryginalnym 6,5l teraz przerzuciłem się na 4T to max 5,5l pije ponoć


źle to zabrzmiało chyba
w nsr
nsrkowy zadek najładniejszy 









Jakieś plany? 







KucaQ pisze:F4 pójdzie na A2?

[/URL]






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości