












przepraszam jestem złym użytkownikiem 





Polatałem troche i ' idzie suka jak wściekła '
Porobiłem pare zdj z ktm'ami ale wyjeżdząm z działki, patrze w aparat, a zdj tylko 4 ;_; zrobiłem formacik i w niedziele następną dopiero może jakąś sesyjke zrobie


Yato pisze:No ludzie z tego co piszą na forach ~800 zł robocizna sama
modó³ wm mugen sport cdti

Yato pisze:No ludzie z tego co piszą na forach ~800 zł robocizna sama
A jak znajde jakiegoś mechaniora to mi po taniości zrobi
Tacie zrobił DNIEPRA MT-16 i widać też, że się zna bo starszy chłop i siedzi troche w moto.


modó³ wm mugen sport cdti


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości