A w japońcach to niestety kosztowne jest xd



A w japońcach to niestety kosztowne jest xd

nie dadzą się chłopakom nacieszyć nowymi sprzętami 







ale odkąd na forum pojawiają się inne sprzęty niż china,to każdy jaki się pojawi albo po wypadku,albo do remontu albo ch** wie co xD chodzi mi o to, że dziwnym trafem na tyle maszyn jeszcze żadna się dobra nie trafiła
jakbym widział i słyszał swojego dziadka 




wtedy to wiadomo,że będzie remontował co sezon 

U mnie w nsr jest niecałe 9 i pogodziłem się z tym, że przy 7.5 zrobię remont, więc za jakieś 2 sezonki 




n0r3k pisze:w takim razie nie będe więcej komentować żadnego pojazdu. jedno słowo źle napisz to cię zmieszają z błotem.. przecież ja mu nie cisne ku*** ludzie, poprostu pisze na chłodno jak to wygląda, wiadomo że jak kupił to jest podjarany i nawet jak 6 bar by miała to by jeździł...
może inaczej... za***isty sprzęt, 10/10, wpadaj do mnie!
pasuje?




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości