Siema Mam pytanie gdzie mogę dostać amortyzatory O te co ma ten motor na filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=GKRA73V75sM proszę o pomoc i o znalezienie mi tekiego towaru dam pomógł z góry dziękuję





Są to amortyzatory gazowe, bardzo drogie i bardzo dobre. Takie mi by się też przydały.





regulacja jest ale jakoś jej nie używałem jeszcze 

![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości