Przedstawiam wam moją hondę nsr zakupioną 10.03.2014 za cenę 2900zł.Po obejrzeniu 4 hond nawet po 4 tys ta była ok.Honda jest z 97 roku, kompresja wynosi około 8 barów.Technicznie w super stanie. Powoli ją będę upiększał z wyglądu bo rewelacji nie robi.





Jak dla mnie to czarny mat pasuje tylko na małe elementy, ale nakleisz naklejki i będzie ładnie
Życzę Ci jak najmniej utopionej kasy, bo przy nsr to się zdarza, heh 

[/URL]
