No i ewentualnie trochę lepsza jakość np przełączników na kierownicy, ale gdybym miał za przełączniki płacić tyle kasy to... 



No i ewentualnie trochę lepsza jakość np przełączników na kierownicy, ale gdybym miał za przełączniki płacić tyle kasy to... 
modó³ wm mugen sport cdti

Chodzi o to że tylko 4k dają mi rodzice i nie pozwalają 125 kupić... Mój braciak ma nsr i pali do 5,5 


modó³ wm mugen sport cdti



modó³ wm mugen sport cdti

jak skarbówke płaciłem to nie było takiego modelu w bazie danych
ale karte pojazdu mam jako 125cc i tam wbite zmiana pojemności na 50cc


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości