Przedstawiam wam mojego Zippa Rangera, który odbiega już od oryginału. Latem zacząłem go przerabiać. Jak widać wyrypałem sakwy, błotniki, siedzenia, listwy chromowane itd. Do tego wymieniłem różne inne pierdoły, koła itd. Z mechanicznych rzeczy to:
-silnik 125cm3 Zongshen
-gaźnik pz26
-długi filtr gąbkowy
co Ty tu robisz ?XD/Czyżu







