ale to typowa crossówka była na tor, ten spokojny, ale swoją moc ma, i pare ładnych lat posłuży 



ale to typowa crossówka była na tor, ten spokojny, ale swoją moc ma, i pare ładnych lat posłuży 


Jutro zaczynam go rozbierać także jakieś fotki i relacje będę wstawiać ale puki co silnika nie ruszam puki uszczelek nie zakupie bo trochę drogie są
Silnik zostawię na sam koniec 



Jak na razie ciągle walczę z plastikami żeby je wypolerować, niedługo też powinna dojść do mnie klamka sprzęgła i hamulca ponieważ stare były połamane i krzywe. Na chwilę obecną to wszystko 

Składaj bo coraz piękniejsze dni sie robią i aż szkoda nie polatać.






)





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości