ponoc zalezy z kad jest sprowadzona
moja kawa jest do regulacji ale niestety brak funfuszy jak narazie i tez osiaga ok 150
jak byla wyregulowana to tak 180 zawijala
siedzi sie wygodnie i prowadzenie tez jest ok
fajnie nie jest twarda i za miekka na zakrety idealna 


