ja kupiłem grubsze na allegro raz ale od wsk bo też były wersje z kołami 17cali
ale zrobiłem ten błąd że iż nie kupiłem całego kompletu tylko 10 a miałem 6 pękniętych a teraz takich znaleźć nie mogę
kupię kiedyś w jakimś sklepie albo używane z rozwalonej może wsk
a jak chcesz same szprychy proponuję kupić albo całe koło z ogara 07/08 albo szprychy z nyplami z ogara 07/08 mogę dać wam namiary na gościa który ma takie szprychy grube ale chyba bez nypli a za jedną chcę 4zł

oryginalnych oczywiście nie zakręci bo grubsze szprychy -.-
szprychy w nowszych ogarach to przekleństwo ale znam 2 gości jednego w realu 2 przez neta co dogodzili całkowicie kołom z ogara 08 -.- po prostu na złom bo się wycentrować aż takich nie da bo aż krawędzie popękane od skrzywienia -.-
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...
Pozdrawiam
BeNeK
Lewa
