








Ty to byś nie wiadomo czego chciał, dlatego efekt cię zawiódł. A w rogu brazzers
ha





na jutrzejszych fotkach pewnie dobrze będzie to widać (szczególnie na oponach
)

jak moto jest czyste to od razu dobrze wygląda , lepiej niż tuningowane
ale nie lubie tego porównywania do brazzers bo nawet najlepsze moto nie ma podejścia do przeciętnego filmu brazzers'a 










[/center]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości