Witam czy te koła podejda do ogara 900?
http://tablica.pl/oferta/kola-aluminiowe-do-motoroweru-16-simson-ogar-900-sachs-nsr-CID5-ID40rSz.html#b46f00f68c




W ogóle z przodu bęben itp

















Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości