• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Siłka..;D

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » pt 14 lut, 2014

pokaż dół :D bo góra ok ,naprawdę nieźle to wygląda ,zdrowa sylwetka ,w sam raz do mma :))
masz duży potencjal w klatce ,za to barki będą wiecznie kuleć ,być może dlatego ,że są przetrenowywane :))


Awatar użytkownika
zagraj1234
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: pt 18 paź, 2013
Lokalizacja: ÂŻyrardĂłw
Kontaktowanie:

Re: Siłka..;D

Postautor: zagraj1234 » pt 14 lut, 2014

Dołu niestety nie mam, Ale nogi nie odbiegają od reszty (bocian nie jestem).Barki to moja pięta achillesowa. Nie ma mowy o żadnym przetrenowaniu :) Postaram się dodać niedługo jakieś nowe fotki bo te są z września a od tego momentu trochę czasu minęło.
Ostatnio zmieniony pt 14 lut, 2014 przez zagraj1234, łącznie zmieniany 1 raz.
JeÂśli pomogÂłem postaw piwo
LwG

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Siłka..;D

Postautor: Bumek » pt 14 lut, 2014

zagraj1234, ile na klate wyciskasz? ;d
Obrazek

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Siłka..;D

Postautor: Yato » pt 14 lut, 2014

sexiiiii blondi :D
nie no w klacie nieźle rozyebany jesteś ;p
:)

Awatar użytkownika
zagraj1234
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: pt 18 paź, 2013
Lokalizacja: ÂŻyrardĂłw
Kontaktowanie:

Re: Siłka..;D

Postautor: zagraj1234 » pt 14 lut, 2014

118kg :) na moje bloni włosy nic nie poradze taka wada :D
JeÂśli pomogÂłem postaw piwo

LwG


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Siłka..;D

Postautor: Yato » pt 14 lut, 2014

Obrazek
to sprzed 2 lat ? :D
:)

Awatar użytkownika
zagraj1234
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: pt 18 paź, 2013
Lokalizacja: ÂŻyrardĂłw
Kontaktowanie:

Re: Siłka..;D

Postautor: zagraj1234 » pt 14 lut, 2014

Jak się mamy pośmiać to tak wyglądałem kilka lat temu. Zawsze miałem zadatki ma kulturystę :D :D :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony pt 14 lut, 2014 przez zagraj1234, łącznie zmieniany 4 razy.
JeÂśli pomogÂłem postaw piwo

LwG

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Siłka..;D

Postautor: KucaQ » sob 15 lut, 2014

Trochę Was tu panowie jest doświadczonych, tak więc mam prośbę. Mianowicie chciałbym się wziąć za siebie, na siłce prawdę mówiąc jestem tylko na wf'ie, przy wadze 92kg i wzroście 182 biorę 60 na klatę i to z problemami, ostatnio 8 powtórzeń. Jedyne co mam mocne, to nogi, na suwnicy na skosie 215, a na pionie 190kg. Tak, mam lekką nadwagę :D
Chcę zacząć odwiedzać siłownię no i tu zwracam się z prośbą do Was. Kto by mi pomógł zrobić jakiś plan co i kiedy robić. Na początek chciałbym chodzić 3 razy w tygodniu poniedziałek, środa i piątek, bo czasu to mam w ch** mało, a chciałbym chociaż jakoś wyglądać, bo klata to masakra :/
Nie interesuję mnie żadne diety czy odżywki, bo diety bym i tak nie przestrzegał, a odzywki na początek i tak niepotrzebne. Licze na Waszą pomoc :)
Ostatnio zmieniony sob 15 lut, 2014 przez KucaQ, łącznie zmieniany 2 razy.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » sob 15 lut, 2014

Łanczysz duze partie miesni z malymi
Pon
Klata +bajceps
Sroda
Plecy+tric
Piatek
Noni barki

Jak nie chcesz masy robic to juz nie masz po co cwiczyc bo musisz miec mase miesniowa a bez masy nic nie wycwiczysz .:)
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Siłka..;D

Postautor: KucaQ » sob 15 lut, 2014

Czyli dieta tak czy srak?
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » sob 15 lut, 2014

ΔΔMusi byc. ,


Ja bym na twoim miejscu kupił worek treningowya i sobie trenował, po tym ładna rzezba ci wyjdzie , do tego mozesz sobie wyspawac uchwyt do podciagniec , i bedziesz kozak !
Ostatnio zmieniony sob 15 lut, 2014 przez MAGIK, łącznie zmieniany 1 raz.
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
zagraj1234
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: pt 18 paź, 2013
Lokalizacja: ÂŻyrardĂłw
Kontaktowanie:

Re: Siłka..;D

Postautor: zagraj1234 » sob 15 lut, 2014

Jak będziesz jadł z rozsądkiem o stałych godzinach, nie objadał się np o 22 a nie chcesz wyglądać jak prawdziwy kulturysta tylko chcesz zamienić trochę tłuszczu w mięśnie i stać się silniejszy fizycznie to i bez diety da radę. Odezwij się do nie na priv powiedz gdzie będziesz trenował ile razy w tygodniu jakie sprzęty masz do dyspozycji( profesjonalna siłownia czy składak u kumpla w garaży??) Odezwij się na priv to razem ułożymy jakiś plan
JeÂśli pomogÂłem postaw piwo

LwG

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Siłka..;D

Postautor: Alpen » sob 15 lut, 2014

zagraj1234, Ile czasu ćwiczysz już? :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
zagraj1234
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: pt 18 paź, 2013
Lokalizacja: ÂŻyrardĂłw
Kontaktowanie:

Re: Siłka..;D

Postautor: zagraj1234 » sob 15 lut, 2014

4lata
Ostatnio zmieniony sob 15 lut, 2014 przez zagraj1234, łącznie zmieniany 2 razy.
JeÂśli pomogÂłem postaw piwo

LwG

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » czw 13 mar, 2014

Obrazek

Panowie będzie coś ze mnie ?? W pobliżu mam siłownie , lecz rzadko tam bywam, zazwyczaj wszystko ogranicza się do popek z obciazeniem( szeroko, wąsko itd.) + drązek również z obciążeniem(nadchwytem, podchwytem , róźne kombinacje.) , jakieś tam hantelki i to wszystko. Da się tym cos osiagnąć? Dieta oczywiście zrównoważona , bogata w białko i węgle złożone, obecnie jestem na redukcji bo na lato chce 6 paka zrobić , tzn już go mam , ale się ukrywa jeszcze pod tłuszczykiem.W wakacje to juz zamierzam chodzić na siłłke pełną parą, tylko pytam się czy do tego czasu zdołam poprawić coś jescze u siebie w domu. Mam jeszcze jakiś tam worek treningowy, oraz ławeczke do wyciskania na leżąco w trakcie budowie :D
Ostatnio zmieniony czw 13 mar, 2014 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl