



Jest jakiś wyznacznik przyrostu na miesiąc ?
Można też, jakby nie patrzeć, żreć koks i też szybciej urośnie. Ale to się mija z celem, moim zdaniem



A jak to wygląda jeśli chodzi o przerwy między treningami? Tzn robi się x tygodni, potem jakaś krótka przerwa? Ile to mniej więcej trwa, jeśli chodzi o prawidłowy trening?







pojebało mi się coś, a bicki po miesiącu przyrost 1-1,5 cm




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości