



tata mówi że jestem mistrzem sprzedaży XD
Raz mi tylko linka od sprzęgła pękła, ale to pod domem 
!
[/b]


!








!
!





Myślę, że się nie zawiedziecie
Narazie muszę zdobyć pieniądze
Może raz, ale to pod domem... jak się linka od sprzęgła zerwała...
Dlatego będzie jeszcze inna czajna, jeszcze lepsza mam nadzieję, życzcie mi powodzenia w sprzedaży i w pracach potem 
!
!Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości