ale jak koles w stacji bedzie spoko to mu zaplacisz i jakos przejdzie 



ale jak koles w stacji bedzie spoko to mu zaplacisz i jakos przejdzie 



Musiał bym zmienić wał i cylinder xD


a cbr bym chciał bardzo sobie kupić tylko niewiem co z rejestracją. jak zarejestryuje na 50cc to jak mnie złapia i nie pokapuja sie to luz, ale jak sie pokapują, to ostry przypał, bo silnika nie zmienie, chyba ze kupie jakis pionowy o przerobie rame... a jak na 125 to przy kazdej (prawie kazdej bo zalezy od miśka)kontroli 500zł 


już lepiej bez prawka jeździj i miej takie wymówki jak forest
że masz kartę i niedługo będziesz miał kurs 
modó³ wm mugen sport cdti
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości