Haha. No kurde. już mam od niej blizne na reku po poznokciu, a jak jej się kiedyś coś nie podobalo to tak mnie ugryzla, ze myslalem ze stracę palec. Gorzej jak tak samo traktuje inne części ciała.
kurde, chciałbym je obie.









Która lepiej się bedzie pukać to ją zostaw 










) noo i klapa, wszystko padło i niezbyt chce już ze mną gadać, bo jak stwierdziła: "nie chce mieć nic wspólnego z nią i osobami z nią związanymi".




Najlepiej być wolnym ,ale mieć koleżanke która da się poważnie porozmawiać 


Nie wszystkie kobiety są złe 





Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości