




Nie ma lipy 












n0r3k pisze:aktualnie to sie nic nie zmieniło
czekam aż klocki przyjdą, wtedy je wymienie wraz z przewodem i mam zamiar wyczyścić dyfuzor z nagaru, od środka. póki mokro to nie będe jej mył, więc i fotek za wiele nie będzie







kluczyki zostawił...?
jeden kabelek 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości